Clubkampioenschap

Regelmatigheidscriterium

Regelmatigheidscriterium 2021

1 punt voor elke deelname aan een georganiseerde clubrit opgenomen in de jaarkalender 2021

“Rittenschema – Klassementsritten”

REGELMATIGHEIDSCRITERIUMmrtaprmeijunijuliaugseptokteindklassement
BLANCQUAERT Gunther358810101010
BLANCQUAERT Marc22222222
COPPENS Etienne00000000
DE BODT Geert246810101010
DE CLERCK Luc37111115151515
DE GELDER Kristiaan46101113131313
DE VRIEZE Luc38121316161616
DE WILDE Tom4691113131313
DUQUET Marc48131619191919
HOOGEWIJS Alexander368810101010
HUYLEBROEK Niels36101214141414
LANCKMAN Pascal03567777
MINNAERT Ronny3481114141414
PEELMAN Jozef00000000
ROELS Gert34555555
ROELS Johan13568888
ROTERS Paul00000000
SCHEIRE Wesley3691114141414
SCHELFHOUT Rudi257810101010
VAN ACKER Eric3591012121212
VAN BOVEN Jurgen00000000
VAN DAMME Klaus47111316161616
VAN DE POEL Patrick0381012121212
VAN DE VELDE Jean-Claude46111316161616
VEHENT Renaat00000000
WYNDAELE Jasper45556666

Onze sponsors

De Dorpsvrienden © 2021 | All rights reserved