Kalender

Rittenschema

DatumA-PloegRoute AB-ploegRoute B
6 maartBottelare - memorial J VlaeminckRoute AEksaarde 60kmRoute B
13 maartDendermonde - Aalst -Erpe (63 km)Route A3 goten 63kmRoute B
19 maartOostakker + HT 65kmRoute AOostakker + HT 65kmRoute B
20 maartLede - Ottergem - Munte 60 kmRoute ABottelare - memorial J Vlaeminck 55kmRoute B
27 maartDikkelvenne A (74 km)Route ADendermonde - Erpe Mere 63kmRoute B
3 aprilLiedekerke /Outer (68 km)Route ABuggenhout (Luc) 70kmRoute B
9 aprilHenri Ost Massemen AFGELASTRoute AHenri Ost MassemenRoute B
10 aprilSint-Antelinks-Steenhuize (73km)Route AUitbergen-Wichelen 62kmRoute B
17 aprilBetsberg (64km)Route ADikkelvenne 64kmRoute B
18 aprilLenterit CalcineRoute ALenterit CalcineRoute B
23 aprilDestelbergen H+TRoute ADestelbergen H+TRoute B
24 aprilHamme 3 goten (71 km)Route AMoerbeke 66kmRoute B
30 aprilOudenaardeRoute AOudenaardeRoute B
1 meiSint Gorinks Oudenhove (75 km)Route ALede Ottergem Munte 60kmRoute B
7 meiJos SchoetersRoute AJos SchoetersRoute B
8 meiAspelare (64km)Route AAxel 75kmRoute B
15 meiDorpsvrienden tegen KankerRoute ADorpsvrienden tegen KankerRoute B
22 meiMoerbeke (80km)Route ASas-van-Gent 75kmRoute B
26 meiUitbergen-Geraardsbergen-UitbergenRoute AUitbergen-Stekene-UitbergenRoute B
29 meiAxel (75 km)Route ABianchi 64kmRoute B
4 juniBrouwerijroute (85km)Route ABrouwerijrouteRoute B
5 junibyeRoute AbyeRoute B
12 juniBianchi (64 km)Route ABelsele 65kmRoute B
18 juniNijlenRoute ALucien Van Impe ClassicRoute B
19 junitocht Lokeren/ zomer vtt LokerenRoute Atocht Lokeren/ zomer vtt LokerenRoute B
26 juniDag van de club: AtomiumRoute ADag van de club: AtomiumRoute B
2 juliScherpenheuvel 130kmRoute AScherpenheuvel 130kmRoute B
3 juliTemse - Kastel (66 km)Route ANenuphar 69kmRoute B
10 juliRit Gert Roels (82km)Route AEke 72kmRoute B
16 juliScherpenheuvel 130kmRoute AScherpenheuvel 130kmRoute B
17 juliBazel (80km)Route AE. Hendrickx 70kmRoute B
21 juliBreskens 136kmRoute ABreskensRoute B
24 juliWannegem - Lede (85km)Route ASint-Kruis-Winkel 75kmRoute B
31 juliSas-van Gent B (75km)Route ASerskamp - Melle 70kmRoute B
2 augustusLokeren OudenbosRoute ALokeren OudenbosRoute B
6 augustusRene Rouler (70km)Rene Rouler 70km
7 augustusOm en rond Zwalm (81km)Route ABaaigem 70kmRoute B
11 augustusDwars door WetterenRoute ADwars door WetterenRoute B
14 augustusHulst (75km)Route AHulst 75kmRoute B
15 augustusRit naar Stekene (pannekoek)Route ARit naar Stekene (pannekoek)Route B
21 augustusEke (83km)Route ASteenhuffel 67kmRoute B
27 augustus4de Memorial E. HendrickxRoute A4de Memorial E. HendrickxRoute B
28 augustusSint-Martens-Latem (76km)Route Arit van PatrickRoute B
4 septemberRene Rouler (70km)Route ARene Rouler 70kmRoute B
10 septemberGezinsfietstocht Fietsen Haeghens 40-25kmRoute AGezinsfietstocht Fietsen Haeghens 40-25kmRoute B
11 septemberPaul Roters (70km)Route APaul Roters 70kmRoute B
17 septemberBultjesrtocht HeusdenRoute ABultjesrtocht HeusdenRoute B
18 septemberMassemen-Steenhuize-MassemenRoute AMassemen-Steenhuize-MassemenRoute B
25 septemberKoewacht (88km of 76km)Route AKoewacht 76kmRoute B
2 oktoberLippelo (70km)Route ALippelo 70kmRoute B
9 oktoberMuur van GeraardsbergenMuur van Wetteren 58kmRoute B
16 oktoberLaatste rit van het seizoenRoute ALaatste rit van het seizoen 60kmRoute B

Onze sponsors

De Dorpsvrienden © 2021 | All rights reserved